PS Plus Essential Nisan 2024 Oyunları Açıklandı

Sony tarafından PS Plus Essential Nisan 2024 ücretsiz oyunları duyuruldu. Duyurulan oyunlar ise Immortals of Aveum, Minecraft Legends ve Skul: The Hero Slayer oldu.

Immortals of Aveum adlı birinci şahıs büyü nişancı oyunu, uçurumun kenarındaki bir dünyayı kurtarmak için elit bir savaş büyücüleri grubuna katılan Jak’ın hikayesini anlatıyor. Sihir hem hücumunuzun hem de savunmanızın merkezinde yer alıyor. Oyunda hızlı, akıcı, birinci şahıs büyü tabanlı dövüşü deneyimleyeceksiniz. 25’ten fazla büyünün ve 80 yeteneğin kilidini açıp yükseltmeniz gerekiyor. Ayrıca yüzlerce büyülü teçhizat parçasını keşfedecek, yükseltecek ve üretecek, üç büyü gücüyle oyun tarzınızı geliştirecek ve Aveum’un en güçlü Triarch Magnus’u olacaksınız.

Aksiyon strateji oyunu Minecraft Legends’ta yıkımın eşiğindeki zengin kaynaklara ve yemyeşil biyomlara sahip yumuşak bir ülkeyi keşfedin. Yıkıcı piglinler geldi ve yeni arkadaşlarla ve tanıdık çetelerle ittifaklar kurmak, ardından Overworld’ü savunmak için şiddetli piglinlere karşı destansı savaşlarda hücuma liderlik etmek size kalmış. Rakiplerinizin yerleşim yerlerini yok etmek için birimlerinize liderlik ederken köyünüzü savunurken, sekiz oyuncuya kadar çevrimiçi oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya yoğun savaşlarda takım oluşturabilirsiniz.

Skul: The Hero Slayer’da kahraman bir maceracı grubunun Şeytan Kral’ın kalesine yaptığı saldırıda, sakinlerinden biri hariç hepsi yakalanıp hapsedildi. Şimdi, sıradan bir iskelet Skul olarak şeytani kardeşlerinizi kurtarmalısınız. Bu 2B aksiyon platform oyunu, sürekli değişen bir harita ve her biri kendine özgü saldırı aralığına, hızına ve gücüne sahip, büyüyen bir yetenek cephaneliğiyle haydut benzeri özelliklere sahip. Oyun tarzınıza uyacak şekilde iki türü aynı anda donatacak ve düşmanlarınızı yenmek için en iyi stratejiyi bulmak için savaş sırasında geçiş yapacaksınız.

Son olarak, bu ay PlayStation Plus abonelerine özel bir The Overwatch 2 Mega Bundle sunulacak. Pakette ücretsiz Efsanevi Arıcı Sigma, Efsanevi Art Deco Symmetra, yedi Destansı Görünüm ve beş Savaş Bileti Kademesi Atlama yer alıyor.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 2 Nisan tarihinde oyuncularla buluşacak. Bu tarihe kadar PS Plus Essential Mart 2024 oyunlarını kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

  • Immortals of Aveum (PS5)
  • Minecraft Legends (PS4, PS5)
  • Skul: The Hero Slayer (PS4)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x